پارس نیکل - درباره ما
 • 22841025-22849929

درباره ما

معرفی شرکت پارس نیکل

شرکت تولیدی پارس نیکل در سال 1354 با هدف ارئه مواد و خدمات مورد نیاز در صنعت آبکاری تاسیس گردید و فعالیت خود را با تولید و فروش مواد آبکاری تحت لیسانس شرکت های معتبر خارجی آغاز نمود. این شرکت خیلی سریع توانست به رشد کمی و کیفی قابل توجهی در عرضه محصولات تولیدی خود مطابق با معیارها و استانداردهای روز دنیا دست یابد و در زمره یکی از معتبرترین شرکت های تو لیدی این مواد در کشور قرار گیرد.

به منظور بالابردن کیفیت و افزایش تعداد محصولات، این شرکت بر آن شد تا واحد طراحی خود را راه اندازی کند و اینک با ارائه بیش از 250 نوع محصول متنوع توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. محصولات شرکت طیف وسیعی از شوینده های صنعتی، نمک های فسفاته ،افزودنی های آبکاری، مواد شیمیایی تصفیه و کیت های سنجش شیمیایی آب را شامل می شود.

شرکت پارس نیکل در جهت نیل به هدف نهایی خود که همانا تضمین کیفیت می باشد، در سال 1382 موفق به اخذ اولین گواهینامه ایزو 2000-9001 در امر تولید مواد آبکاری و فسفاته شد و اکنون دارنده گواهینامه ایزو 2015-9001  می باشد. همچنین به منظور جلب رضایت مشتریان و رقابت تنگاتنک در بازار فروش شرکت کوشیده تا با ایجاد واحد کنترل کیفیت، تحت نظر مستقیم مدیرعامل و با استفاده از تکنیک های کنترل کیفی توسط کارشناسان، از تطابق محصولات با معیارها و استانداردهای مورد نیاز اطمینان حاصل کرده و توانایی تضمین محصولات خود را افزایش دهد.

این شرکت همچنین پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و سعی بر این دارد تا اثرات مخرب بر محیط زیست ضمن فرایند تولید را به حداقل برساند. ما معتقدیم که یک محیط زیست سالم و پاک مهمترین شاخصه توسعه پایدار است و هر گونه توسعه ای که با رعایت مولفه های زیست محیطی نباشد با مشکل مواجه خواهد شد.

ارائه بهینه خدمات پس از فروش که یکی از اولویت های ما می باشد، توسط آزمایشگاه مجهز و گروه متخصیصن مجرب و کارآزموده ما محقق می گردد. متخصصین حرفه ای این شرکت به صورت منظم مشتریان را بازدید کرده و مشاوره های تخصصی را جهت رفع مشکلات احتمالی و بهبود عملکرد در اختیار آنها قرار می دهند. آزمایشگاه ما نیز محلول های وان مشتریان را به صورت دقیق و بدون هزینه تجزیه و آنالیز کرده و در مورد تنظیم و اصلاح وان های مربوطه آنان را یاری می رساند. از دیگر خدمات این شرکت می توان به آموزش تئوری و عملی در کلاس های تخصصی، مشاوه کاربردی، طراحی و راه اندازی واحد های فسفاته و آبکاری اشاره کرد. شرکت پارس نیکل آماده همکاری و خدمت رسانی به صنایع و شرکت های مختلف بوده و خوشحال و سرفراز می گردد که نام شما را نیز در کنار دیگر شرکت ها و کارگاههای کوچک و بزرگ در کارنامه درخشان کاری خود داشته باشد.

 

 

 

چرا ما را انتخاب کردید

شرکت پارس نیکل در سال 1382با هدف بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود بر اساس استاندارد بین المللی ایزو 2000-9001 مورد ارزیابی قرار گرفت و توانست گواهینامه مربوطه را دریافت کند. این شرکت هم اکنون دارنده گواهینامه ایزو 2015-9001 می باشد.

شرکت پارس نیکل عضو انجمن صنایع آبکاری ایران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران می باشد.

شرکت پارس نیکل به عنوان یکی از عمده ترین تولیدکننده گان مواد آبکاری، فسفاته، انواع کیت های سنجش شیمیایی آب، آنتی اسکالانت، آنتی رسوب و ارائه دهنده خدمات مرتبط در جهت نیل به نیازهای صنعت گام برداشته و خط مشی کیفیت خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

 • تولید کالای با کیفیت مطلوب در راستای رضایتمندی مشتریان
 • گسترش خدمات و اطلاع رسانی به مشتریان جهت بهبود و پیشرفت امور
 • ارج نهادن به منابع انسانی و ایجاد انگیزش در کارکنان در راستای بهبود مستمر در سازمان
 • ایجاد تنوع در تولید در جهت بر آوردن نیازهای مشتریان
 • رقابت سالم در چهارچوب احترام به همکاران

مدیریت شرکت تعهد خود را نسبت به اجرای اهداف فوق از طریق تعیین و اجرای اهداف کیفی اعلام می دارد. مدیران و کارکنان شرکت ضمن آگاهی از مفاد این خط مشی در جهت تحقق آن از هیچ کوششی فروگذاری نخواهند کرد.


گواهینامه ما

 • تهران - خيابان شريعتی - خيابان
  خواجه عبدالله انصاری -شماره 81
 • 22841025-22849929
 • 22846805
 •  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن